Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

Borovoe
Şimdi keşfedin...

Keşfetmek için kaydırın.

Rixos Borovoe, Kazakistan’ın doğal güzellikleriyle bir masal atmosferi sunan Borovoe bölgesinde yer alıyor. Büyüleyici güzellikteki Shuchie Gölü’ne tepeden bakan otelimizin etrafı Ulusal Park’ın çam ve huş ağaçlarıyla çevrili. Dağlar, orman ve gölün kombinasyonu, doğayla baş başa tatil geçirmek isteyenler için ideal. Astana Havaalanı’na uzaklığı 287 km olan Rixos Borovoe, Borovoye (Burabay) Tren İstasyonu'na 15 km mesafede bulunuyor. Otelimiz, göl manzarasıyla benzersiz bir konaklama deneyimi sunarken eşsiz bir kahvaltının ardından konumuyla günübirlik gezilere de imkân sağlıyor.

Borovoe

Rixos Borovoe’de kalıyorsanız mutlaka Borovoe’nin doğal güzelliklerini keşfetmelisiniz. Büyüleyici güzelliklere sahip olan Borovoe; Akmola Eyaleti'nde, Astana ve Kokshetau arasında kalan bölgede yer alır. Dağları, gölleri, ulusal parklarıyla muhteşem bir doğaya sahip olan bölgeye Kazakistan'ın İsviçre'si denmektedir. Dağlar, göller ve ormanların birleşimindeki atmosfer, bir yeryüzü cennetinde yaşamanızı sağlar. Size sadece bu eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak kalır.

Borovoe Ulusal Parkı

Akmola bölgesinde yer alan Borovoe Ulusal Parkı, muhteşem dağ manzarası ve doğal güzellikleriyle Borovoe’de gezilecek yerlerin başında geliyor. Doğanın oldukça cömert davrandığı bu manzara karşısında kayıtsız kalmanız pek mümkün değil. Pek çok efsaneye konu olan bu doğal güzelliğin ortasındaki göl kenarında yürüyüş yapabilir, sessiz ve sakin bir gün geçirebilirsiniz.  

Barış Piramidi

Kazakistan’ın başkenti Astana’daki dünya barışının sembolü Barış Piramidi, Rixos Borovoe’de konaklamanız sırasında günübirlik olarak ziyaret edebileceğiniz yerler arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü mimar Lord Norman Foster tarafından projelendirilen Barış Piramidi’nin opera salonu da oldukça etkileyici. Dış cephesi camla kaplı bu ihtişamlı yapı, gezilmesi gereken mimari başyapıtlar arasında yer alıyor.

Han Çadırı

Han Çadırı (Khan Shatyr) Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Orta Asya'nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak Astana'da yer alıyor. Lüks mağazalar ve butiklere ev sahipliği yapan Han Çadırı’nda alışveriş keyfini yaşayabilir, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Dünyanın en büyük çadırı kabul edilen Han Çadırı, eğlence ve alışveriş tutkunlarının Kazakistan’daki vazgeçilmez adresi.

 

Borovoe'den Kareler

  • Rixos Borovoe
  • Rixos Borovoe
  • Rixos Borovoe
 
Yükleniyor